Тиждень толерантності
Nov 18, 2022
![](/uploads/org3427/news_1669918017_.jpg)
У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в КЗО "НВК42"ДМР з 14 по 18 листопада пройшов Тиждень толерантності. Впродовж тижня робота вчителів початкових класів та класних керівників школи була спрямована на формування в учнів поваги до людей, їх думок.Так для учнів початкових класів були проведені години спілкування "Планета толерантності", "Долоньками творимо Добро.". Учні 5-11класів прийняли участь у тренінгу "Будьмо толерантним", "Толерантність врятує світ" .Створили "Квітку толерантності", складали сенкан до слова"толерантність ". Тиждень толерантності пройшов активно,творчо та толерантно.