Управлінська діяльність
Управління сучасною школою є складною системою з багатьма внутрішніми взаємозв'язками. Його ефективність багато в чому залежить від правильного розподілу обов'язків в адміністрації школи, до якої належать директор, заступники з навчальної, виховної, наукової та господарської роботи.
Директор школи
Директор школи у своїй діяльності керується Положенням про загальноосвітній навчальний заклад. Організовує планування змісту та забезпечення навчально-виховного процесу, несе за нього відповідальність, піклується про здоров'я, безпеку учнів, про створення умов для позакласної та позашкільної роботи. Керує роботою заступників, узгоджує спільну діяльність адміністрації школи з громадськими організаціями, вчителів та учнів,організовує роботу ради школи, педагогічної ради, батьківського комітету, батьківського всеобучу, загальне керівництво методичною роботою, навчально-виховним процесом, координацію позакласної роботи вчителів. Відповідає за організацію роботи з охорони праці і техніки безпеки, забезпечення гігієни праці учнів і вчителів.
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Заступник директора з навчально-виховної роботи організовує і контролює процес навчання школярів, їх загальноосвітню і трудову підготовку, всебічний розвиток і поведінку. Контролює виконання навчальних планів і програм, якість знань, умінь і навичок учнів. Керує навчально-виховним процесом у початкових класах. Здійснює керівництво методичною роботою з учителями школи, складає і контролює розклад уроків, графіки факультативних і гурткових занять, контрольних, проведення лабораторних робіт, навчальних екскурсій. Відповідає за звітність із питань навчально-виховного процесу, організовує методичну роботу предметних комісій та методичних об'єднань, діяльність шкіл передового досвіду кращих педагогів. Контролює роботу шкільної бібліотеки, навчального сектора учкому.
Соціальний педагог
Соціальний педагог організовує роботу з соціального захисту дітей із неблагополучних сімей, а також дітей, які схильні до правопорушень або скоїли їх; роботу з відвідування учнями навчальних занять; відпочинок дітей – сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених, неблагополучних сімей у канікулярний період; складання звітів про кількість дітей у мікрорайоні школи; надання соціально-педагогічної допомоги учням і сім'ям, які потребують особливої уваги; роботу з батьками або особами що їх заміняють, учнів пільгових категорій.